Rádiofrekvencia tvárová – Facelifting

RadiofrekvenciaRadiofrekvencia

Najúčinnejší a najvyspelejší typ prístroja na redukciu vrások, omladenie pleti, ochabnutej pokožky na tele a tvári. Vedie k vypnutiu pokožky a k jej dokonalejšiemu vzhľadu. Rádiofrekvencia pôsobí povrchovejšie ako kavitácia. Rádiofrekvenčná energia stimuluje tvorbu kolagénu, elastínu a kyseliny hyaluronovej, preto je aj neoddeliteľnou súčasťou kozmetických ošetrení tváre. Okamžitý efekt omladenia tváre je viditeľný už po prvom ošetrení.

 

Účinky ošetrenia

  • Obnovuje elasticitu pokožky
  • Vracia svalom pružnosť a tónus
  • Zabezpečuje prekrvenosť tváre
  • Vytvára vyplňujúci liftingový efekt
  • Redukuje a zjemňuje vrásky a oslabené záhyby pokožky
  • Obnovuje prirodzený kolagén pokožky
  • Zlepšuje hustotu, napätie, tón a jas pokožky

 

Rádiofrekvencia telová

Pri telovej rádiofrekvencii počet potrebných ošetrení záleží od stavu pokožky každého klienta zvlášť a tiež na jeho požiadavkách. Odporúčame však 3 až 10 ošetrení. Interval medzi ošetreniami doporučujeme 7 až 10 dní. Pri tvárovom ošetrení nie je potrebné vykonávať ošetrenie až do takej hĺbky ako u telového ošetrenia, preto sa využíva len rádiofrekvenčná metóda. Pri telovom ošetrení, tým že chceme pôsobiť aj v hlbších vrstvách podkožia, kombinujeme toto ošetrenie s ultrazvukovou kavitáciou. Tým naše ošetrenie obsiahne celú vrstvu – hĺbku, od najpovrchovejšej časti pokožky až po najhlbšie vrstvy podkožia, po takzvané tukové vankúšiky. Preto bude výsledok ošetrenia omnoho účinnejší a viditeľnejší pri takomto komplexnom a systémovom postupe.

Indikácia ošetrenia

Ošetrenie rádiofrekvenčnou metódou je vhodné pre všetkých, u ktorých je potrebné obnoviť elasticitu pokožky, vrátiť svalom ich stratenú pružnosť a tónus. Obnoví sa prirodzený kolagén pokožky a tým sa značne redukuje vytváranie vrások a záhybov na pokožke.